Menu

Hlavní Stránka
Chat
Guestbook
PC Hry
Srandovní MP3
Downloady
O pobytu na Hracholuskách

Odkazy

Biglamas
HTML Editor
Clarity
Jak Psat Web


Sailor machruje...
Jakub Tischler©
2004


přístupů

Novinky

27.9.2005

Dlouho, předlouho už jsme tu neviděli žádný update... Takže
Za 1. V sekci download je link na AoE3 demo. Jenom doufám, že mě za to Mrkvosoft nezažaluje (ano, je to z jejich oficiálního webu).
Za 2. Můžete si počíst o našem pobytu na chatě Hracholusky, už je to na webu.
Za 3. Mírná změna vzhledu, ale jenom malá takže není čeho se bát :-)
Za 4. Have a nice day!

21.8.2005

Dodělal jsem Defendera verzi 1.3 s lidmi z GLP :-) takže to celé dávám na web. Bude v sekci Download. Sailor teď možná bude nějaký čas bez aktualizací protože dělám na jiných stránkách a na moje vlastní mi mnoho času nezbývá..

12.8.2005

Přidány Srandovní písničky. Pro obveselení publika... :-)

10.8.2005

Rozšířeny PC Hry: Yetisports, Bridge builder, Castle Duels... Barevně už to taky ladí lépe než v blízké minulosti.

4.8.2005

Stránky předělány do php. Design nic moc, ale alespoň po technologické úrovni jsou na tom stránky dobře... To ale nikoho nezajímá, takže jsem přidal něco užitečnýho: PC Hry. Zatím tam je zatáčka a pár map do Strongholdu. Není to mnoho, ale alespoň něco. Vývoj už snad půjde rychlejš - po technologický stránce je web prozatim hotový, takže hurá na grafiku a obsah. Čeština už taky jede.

20.7.2005

Nový odkaz (www.jakpsatweb.cz). Likvidace rámů, design stránek příšerný. Navíc mi (nevím proč) nefachá kódování češtiny. Místo "Z" a "S" s háčkem se zobrazují jakési obludné čterečky. :-(

5.7.2005

Přestavba kompletní, ode dneška stránky běhají pod CSS. Zlepšena grafická úprava (Clarity©). Nově taky odkaz na web jedné spřízněné duše - Clarity, kde je (nebo bude) spousta info o 1.A GLP. Mimo jiné i fotky z výletu na Bezdrev.

3.7.2005

Přestavba stránek pomocí CSS. Novinky kompletní.

7.2.2005

Někdo nám tu zasírá Guestbook...někdo z 1.A na GLP! Přiznejte se dobrovolně. Stránky vypadají příšerně páč vůbec nevim co tam napsat... Takže guestbookujte a objednávejte a řikejte si co byste tu rádi viděli. Na žádost blíže nejmenované osoby bude přidána fotogalerie :]

13.12.2004

Konečně jsem rozchodil alespoň linky a chat. V dohledné době sem zabuduji dlouho slibovaný guestbook.

30.11.2004

Přidány "Linky", činnost stránky je oficiálně zahájena. V nedaleké budoucnosti sem přibude ještě guestbook, abyste mohli vyjádřit svůj obdiv. :)

20.11.2004

Stránka se připravuje. Měla by být plně funkční do konce příštího týdne.