Menu

Menu

Hlavní Stránka
Chat
Guestbook
PC Hry

Odkazy

Odkazy

Biglamas
HTML Editor
Clarity
Jak Psat WebJakub Tischler©
2004


přístupů
Novinky

Novinky

4.8.2005

Stránky předělány do php. Design nic moc, ale alespoň po technologické úrovni jsou na tom stránky dobře... To ale nikoho nezajímá, takže jsem přidal něco užitečnýho: PC Hry. Zatím tam je zatáčka a pár map do Strongholdu. Není to mnoho, ale alespoň něco. Vývoj už snad půjde rychlejš - po technologický stránce jsou stránky pro teď hotový, takže hurá na grafiku a obsah. Čeština už taky jede.

20.7.2005

Nový odkaz (www.jakpsatweb.cz). Likvidace rámů, design stránek příšerný. Navíc mi (nevím proč) nefachá kódování češtiny. Místo "Z" a "S" s háčkem se zobrazují jakési obludné čterečky. :-(

5.7.2005

Přestavba kompletní, ode dneška stránky běhají pod CSS. Zlepšena grafická úprava (Clarity©). Nově taky odkaz na web jedné spřízněné duše - Clarity, kde je (nebo bude) spousta info o 1.A GLP. Mimo jiné i fotky z výletu na Bezdrev.

3.7.2005

Přestavba stránek pomocí CSS. Novinky kompletní.

7.2.2005

Někdo nám tu zasírá Guestbook...někdo z 1.A na GLP! Přiznejte se dobrovolně. Stránky vypadají příšerně páč vůbec nevim co tam napsat... Takže guestbookujte a objednávejte a řikejte si co byste tu rádi viděli. Na žádost blíže nejmenované osoby bude přidána fotogalerie :]

13.12.2004

Konečně jsem rozchodil alespoň linky a chat. V dohledné době sem zabuduji dlouho slibovaný guestbook.

30.11.2004

Přidány "Linky", činnost stránky je oficiálně zahájena. V nedaleké budoucnosti sem přibude ještě guestbook, abyste mohli vyjádřit svůj obdiv. :)

20.11.2004

Stránka se připravuje. Měla by být plně funkční do konce příštího týdne.