Archiv Sailor.wz.cz

Na tomto místě naleznete všechny hlavní verze mých stránek. Upozorňuji, že stránky JSOU plně funkční, a to z jednoho prostého důvodu. Samotný zdrojový kód starých stránek je cca 100krát menší než 1 středně velký screenshot v potřebné kvalitě (.bmp).

Jak si jistě po chvilce všimnete, na starých stránkách toho moc není (lépe řečeno, není tam v podstatě nic). I to má svůj dobrý důvod. Vždy, když jsem se naučil něco nového a chtěl to aplikovat na stránky, musel jsem je celé předělat. A čím míň tam toho bylo, tím snáze to šlo, že. Kdo se o tvorbu alespoň trochu zajímá, jistě pochopí.


Rámcové zpracování stránek

Stařičké rámcové zpracování na kterém začínal snad každý. Síla v jednoduchosti, hlavně v ukrytí wz reklamy ;-) (je v tom divném pruhu nahoře, má 1px)


1. převod do php

Poněkud novější verze, mé první krůčky k CSS pozicování. Nevypadalo to nejhůře.. ale nejlépe také ne.


2. php

Vylepšení vzhledu (diskutabilní :-) ), Poměrně nová verze stránek (psáno leden 2006). Jediná větší úprava představuje menu - které podle mě v internet exploreru vypadá dost dobře.


Jestli hledáte tabulkovou verzi stránek, hledáte marně, tabulky jsem se naučil až po php. A používám je pouze ke zformátování malých částí dokumentů - nikdy celé stránky (dokud se nenačte všechno, nic se nezobrazí - a to mě... hm, vadí? :) )

Také vás prosím, neberte vážně hlášky v novinkách typu: "Stránky budou hotové do příštího týdne", "za měsíc budou podporovat 3 rozlišení" a jim podobné. Vlk taky sliboval...